SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE TIRANES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Barrikadave ne Qender te Tiranes me siperfaqe totale 130 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri shume cilesor. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe verande. Apartamenti ka punime cilesore elektrik -hidraulike, oxhak funksional, sistem qendror chiller. Orientimi tij eshte Jug-Lindje. Disponon Certifikate Pronesie te rregullt. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Barrikadave, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020