Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Toka ndodhet ne Petrele buze rruges kryesore larg zhurmes dhe smogut te kryqyetit, ne mes te nje oazi te gjelber me ajer te paster dhe pamje fantastike,e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile ose shfytezimin per biznese te ndryshme si psh. hotel,restorant etj. Toka ndodhet ne nje largesi te afert me rrugen e re Tirane Elbasan. Prona disponon certifikat pronesie. Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. Toke:

2200 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

405

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020