SHITET 500M2 TOKE/TRUALL NE SAUK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet 500 m2 toke/truall ne Sauk. Toka ndodhet prane Spitalit "Shefqet Ndroqi" dhe ka akses ne rrugen kryesore. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile per banim ose per biznes. Per me shume informacione kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

2542

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Te Senatoriumi, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin