Jepet me qira vila ne Golem pisha te buta. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje siperfaqe trualli 405m2 dhe ndertim nga 186m2 , 93 m2 per kat. Vila eshte e organizuar ne dy kate ku kati i pare eshte i organizuar nga zona e living room, pra salla e madhe e ndenjes kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje depo, kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi , tre ballkone dhe nje tualet. vila eshte e rrethuar me kopesht , peme dhe lule dekorative. Vila jepet me qira e mobiluara me te gjitha kushtet. Mobilim e elektro-shtepiake me kushte bashkekohore, gjithashtu ka dhe nje oxhak te punuar me gure . Prona eshte e pajisur me certifikat pronesie . Ambienti survejohet nga kamerat dhe nga roje private 24/24. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftoj ta vizitojme se bashku..


Informacion
Sip. Totale:

186 m2

Sip. e brendshme:

186 m2

Sip. Toke:

406 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020