Jepet me qira Bar-Restorant bashke me hotel. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti eshte i pozicionuar ne hyrje te qytetit te Durresit dhe ka nje siperfaqe shfrytezimi 206 m2 dhe keto jane te ndara ne tre ambjente te ndryshme qe jane dekoruar me piktura, objekte tradicionale shqiptare.
Restoranti funksionon si pizeri me oxhak druri.
Ndertimi i lokalit eshte i punuar komplet me gure te vjeter me histori shqiptare.Lokali ka 25 vite qe punohet dhe eshte nder picerit e para ne qytetin e Durresit.
Gjithashtu bashkengjitur me lokalin ka dy kate ndertim te ndara ne dhoma te cilat funksionojne si hotel.
Dhomat sapo jane mobiluar dhe arreduar ne kushte bashkekohore , ato kane hyrje te vecante nga restoranti dhe funksionojne me vete.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone te vecante.


Informacion
Sip. Totale:

575 m2

Sip. e brendshme:

575 m2

Sip. Toke:

1006 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

144

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hyrja e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020