SUPER APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI PER QIRA TEK RRUGA E KOSOVARVE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Rr. e Kosovarëve, Jepet me qira apartament 2+1!
Apartamenti ndodhet në katin e katërt në një pallat të ri të sapo ndërtuar. Ka një sipërfaqe totale prej 110 m2 e organizuar në një sallon ndenje/gatimi, një dhomë gjumi me garderobë , dy tualete dhe një ballkon.
Eshtë i investuar dhe i mobiluar totalisht i ri .Apartamenti disponon gjithashtu dhe një post parkimi të përfshir në cmim.
Zona është plot facilitete për jeten e përditshme si psh: farmaci, supermarket,shkolla.
Në cmim përfshihet edhe taksat 15% .
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020