Shesim Vile ne Teg. - Century 21 Albania
描述

Shesim Vile ne nje rezidence te re dhe shume cilesore banimi.

Vilë në shitje 2 kate + bodrum + tarraca e gjelbëruar 113 m2, me sipërfaqe ndërtimi 480 m2 + oborr të gjelbëruar 600 m2.
Me hapësira të bollshme kjo vilë në katin -1 ofron nje dhome gjumi, ambient fitnesi, ambient argëtimi, nje tualet, dhome mekanike + lavanderi. Kati përdhe ofron nje verande 50 m2, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, ambient ndenje dhe një tualet me dritare. Kati i parë ofron dhomë matrimoniale e cila ka brenda garderob + tualet, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome garderobë dhe një verandë e gjelberuar prej 60 m2. * Aksesi i tarraces së gjelbëruar dhe me tendë është me shkallë të dedikuara.

- Në një nga zonat më të preferuara dhe elitare e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër e qetësisë.
- Oborri, verandat dhe tarraca e vilave e projektuar dhe e gjelbëruar nga studio e njohur Italiane Sandrini, bodrumi me dritë natyrale, oxhak druri i përfunduar shumë cilësor. Komplet fasada me vetrata alumini, xhama tripleks seria Exalco Albio 235 me performancë të lartë në izolimin termik e akustik
- Ndricimi i përfunduar në cdo detaj i realizuar me ndricues “LED” të markave Philips dhe Ideal Lux
- Sistem kondicionimi i përfunduar me Chiller Daikin inverter e kombinuar me panelet diellore me efikasitet shumë të lartë në ruajtjen e ngrohtesise te ujit sanitar. Termoizolimi me mure polisteroli EPS 16 dhe 18 cm + rrjeta celiku te galvanizuara, te cilet sigurojne nje eficence shume te larte termike dhe nje koeficent shume te larte sigurie ndaj lekundjeve sizmike
- Banjot të përfunduara në cdo detaj dhe me ngrohje elektrike nga dyshemeja. E gjithë vila është e shtruar me parket druri inxhinjerik.
- Hyrja në vile mundësohet nëpërmjet kartave të personalizuara të teknologjise RFID. Muret rrethuese të viles do jenë me kangjella e gjelbërim. Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta dhe mundësi për shërbime të personalizuara.

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

480 m2

卧室:

5

浴室:

4

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

125

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Farke e Madhe, Qendra Tregtare TEG

市: Tirana


要求显示