Apartament 2+1 per shitje! - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 2+1 tek Garden Residence Turdiu.
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne zonen e Ish-Fusha e Aviacionit.
Ka siperfaqe totale 80.5 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ka orientim Jug-Perendim dhe ndodhet ne katin e katert.
Per me shume info kontaktoni !


信息
总面积:

81 m2

内部区域:

72 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Sold

Website Views:

27

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Ish Fusha e Aviacionit

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020