JAPIM KAPANON ME QIRA PRANE "CITY PARK" - Century 21 Albania
描述

Kapanoni ndodhet prane qendres tregtare "City Park" ne autostraden Durres-Tirane. Ambienti i brendshem, me lartesi 9 m, organizohet ne 500 m2 open space dhe 100 m2 zyra te ndara ne 3 ambiente te vecanta dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

600 m2

浴室:

1

类型:

Warehouse

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

33

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Autostrada TR-DR, Autostrada Tiranë - Durrës

市: Vorë


要求显示

Copyright © 2020