Biznes-Restorant per Shitje tek Rruga e Kavajes - Century 21 Albania
描述

Shesim biznes prane Rruga e Kavajes.
Biznesi aktualisht eshte ne gjendje pune dhe sherben si restorant me nje investim te bere se fundmi prej gati 45'000Euro.
Ka nje xhiro mjaft te mire ditore me klientele te ngritur.
Shitet per arsye emigrimi.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


信息
总面积:

100 m2

内部区域:

100 m2

浴室:

2

类型:

Bar / Restaurant

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

29

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020