Vile per qira tek Liqeni i Farkes! - Century 21 Albania
描述

Vile per qira tek Liqeni i Farkes.
Vila ndodhet ne nje Kompleks Rezitencial buze liqenit te Farkes. Eshte e strukturuar ne 4 kate ku ne katin 0 ndodhet kuzhina dhe nje salle per palester ose studio, kati 1 ndodhet salloni i ndenjes me oxhak dhe dalje ne ballkon si dhe nje tualet. Kati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
Papafingo me nje dhome gjumi nje tualet si dhe nje verande te madhe me pamje panoramike nga liqeni.
Vila eshte e sapo investuar me sistem ngrohje ftohje chiller, parket laminat, vetrata termike, kuzhina dhe salloni i ndenjes te sapo mobiluar me arredim te ri dhe bashkekohore. Pjesa para viles ka nje oborr te gjelberuar dhe pamje nga liqeni. Gjithashtu ofrohen dhe 4 poste parkimi si dhe sigura dhe administrimi jane te perfshira ne cmimi.
Cmimi i qirase 3000 euro bruto. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


信息
总面积:

260 m2

内部区域:

260 m2

土地面积:

239 m2

卧室:

4

浴室:

5

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

41

文件資料:

有抵押


位置

地址: Farkë

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020