Jepet me qira Ambjent per zyra 174m2 plus 2 poste Parkimi te pallati Gold te Shushica - Century 21 Albania
描述

Ne pallatin me cilesor ne zone te shushica ,pallati Gold jepen me qira ambjente per zyra,klinike,etj.Organizuar ne 4 ambjente pune,1 tualet dhe verande 23m2.Zgjidhni vendin e duhur per biznesin tuaj.Zyrat Lirohen ne fund te shtatorit.


信息
总面积:

174 m2

内部区域:

155 m2

卧室:

4

浴室:

1

地板:

6

类型:

Office

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

45

文件資料:

有抵押


位置

地址: Stadiumi Dinamo

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020