Apartament 2+1 tek Rr. e Barrikadave - Century 21 Albania
描述

Shesim apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i arreduar, ka punime teper cilesore dhe investime shtese te kryera nga pronari aktual. Gjithashtu ka ne perdorim tarracen e cila eshte e shfrytezueshme. Per nje vizite ne prone me kontaktoni.


信息
总面积:

106 m2

内部区域:

94 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

81

文件資料:

有抵押要求显示

Copyright © 2020