Rruga Bardhyl ,Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 1+1, në rrugën Bardhyl .
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të ,në një pallat egzistues dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit, një dhomë, një tualet dhe ballkoni.
Apartamenti është i mobiluar .
Orientimi i apartamentit është Jug-Perëndim.
Disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekorë.
Për më tepër informacione dhe një vizitë në pronë jeni të lutur të më kontaktoni.


信息
总面积:

60 m2

内部区域:

51 m2

卧室:

1

浴室:

1

地板:

2

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

33

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Bardhyl

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020