JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA NË LAPRAKË! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti me sipërfaqe totale prej 150m2 ndodhet pranë Zogut të Zi në katin e parë të një vile.
Organizohet në një sallon ndjenje/gatimi të përbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë të bollshme.
Apartamenti jepet me qira i mobiluar.
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të më kontaktoni.


信息
总面积:

150 m2

内部区域:

150 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

25

文件資料:

有抵押


位置

地址: Laprake, Laprakë

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020