SHITET VILE NE FSHATIN ARAPAJ DURRES !! - Century 21 Albania
描述

Shitet vile ne fshatin arapaj , vila perbehet nga 3 kate bjekt i ndertuar pothuajse ne nje faze perfundimtare , ne planin e brendshem ka 4 dhoma fjetje 2 dhoma ndenje , 3 tualete , 7 ballkone , dhe 1 garazhd ne katin nendhe per 2 automejte te vogla te tipit autovetura , po ashtu ka nje hapsire oborri rreth 500 m2 e rrehtuar dhe vecuar .

Per me shume info mbi pronen ju lutem te na kontaktoni !!


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

322 m2

卧室:

4

浴室:

3

地板:

3

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

120

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shkallnur

市: Durrës


要求显示