DON BOSKO, JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL + 2 POSTE PARKIMI - Century 21 Albania
描述

Ambienti ndodhet në zonen e Don Boskos, në katin 0 buzë rruge me sipërfaqe totale prej 96 m2, ka mundësi për verandë. Ambienti është korner dhe ka fasadë xhami të përshtatshme për biznese të ndryshme.
Disponon gjithashtu edhe 2 poste parkimi të cilat mund të përshtaten edhe në magazinë.
Për më shumë detaje jeni të lutur të më kontaktoni.


信息
内部区域:

96 m2

浴室:

2

类型:

Commercial

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

45

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Don Bosco

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020