Yzberish,Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
描述

Shitet Apartament 1+1 pranë Bulevardit të ri Yzberish.
Apatamenti me sipërfaqe 69m2, ndodhet ne katin e 8-të në një pallat të ri.
Organizohet në sallon ndenje dhe ambienti gatimit,një dhomë gjumi, një tualet si dhe një ballkon.
Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Zona ku ndodhet i ka të gjitha facilitetet e mundeshme.
Disponon dokumentacion të rregullt Hipotekorë, për më shumë informacionjeni të lutur të më kontaktoni!


信息
总面积:

69 m2

内部区域:

59 m2

卧室:

1

浴室:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

20

文件資料:

有抵押


位置

地址: Bulevardi i Ri Yzberisht, Yzberish

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020