PALLATI ME SHIGJETA,SHITET APARTAMENT 2+1+2 !! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet prane restorant pallatit me shigjeta.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me nje ashensor. I mobiluar dhe me nje orientim mjaft te mire, organizohet ne kuzhine me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni !


信息
总面积:

90 m2

内部区域:

90 m2

卧室:

2

浴室:

2

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

18

文件資料:

有抵押


位置

地址: pallati me shigjeta, Pallati me Shigjeta

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020