SHITET APARTAMENT I RI 2+1+2 TEK CASA ITALIA !! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti me sipërfaqe 95m2, ndodhet në katin e 6-të, në një kompleks në fazën përfundimtare të punimeve tek Casa Italia.
Organizohet nga koridori i cili bën shpërndarjen nëpër dhoma , dy dhomat e gjumit , salloni i bollshëm sëbashku me ambinetin e vecuar të gatimit , dy tualete si dhe një ballkon.
Ndërtimi është shumë cilësor dhe apartamenti ka planimetri perfekte.
Për më shumë informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


信息
总面积:

95 m2

内部区域:

80 m2

卧室:

2

浴室:

2

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

19

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Casa Italia, Casa Italia

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020