Japim Zyra Me Qira Prane Stadiumit Dinamo! - Century 21 Albania
描述

Prane Stadiumit Dinamo japim zyre me qira, 72 m2 ne katin e pare banimi, ne nje pallate te ri te paisur me 2 ashensor, dhe orientim nga Lindja.
Ambienti momentalisht eshte i ndare ne 3 dhoma, por mund te behet dhe open space sipas kerkeses.
Ne date 15 tetor lirohet si ambient!
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

72 m2

内部区域:

62 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Office

状态:

Used

可用性:

Coming Soon

Website Views:

11

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Stadiumi Dinamo

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020