RR. E BARRIKADAVE, SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
描述

Shitet Apartament 2+1 te Rr. e Barrikadave.
Apartament me sipërfaqe 105m2, ndodhet në katin e 10-të (jo të fundit) në një pallat të ri.
Organizohet salloni, dy dhoma gjumi,një tualet dhe ballkoni i bollshëm që rrethon apartamentin me pamje fantastike të Tiranës. Orietimi i apartamentit është Jug- Lindje, i cili mundëson ndricim natyral gjatë gjithë ditës.
Disponon Dokumentacion të Rregullt Hipotekor.
Zona ku ndodhet apartamenti, është mjaft e preferuar, dhe me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

105 m2

内部区域:

97 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

10

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

29

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Barrikadave, Rruga Barrikadave

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020