Apartament 2+1 me qera, Tregu Elektrik - Century 21 Albania
描述

Jepet me qera apartament 2+1 prane Tregut Elektrik ne rrugen "Petro Nini Luarasi".
Apartamenti eshte ne katin e pare te nje vile dhe eshte totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ka nje siperfaqe prej 96 m2 dhe disponon salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.
Per me shume informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

96 m2

内部区域:

96 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

10

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Petro Nini Luarasi, Tregu Elektrik

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020