VILE 4-KATESHE E MOBILUAR NE ALI DEM ! - Century 21 Albania
描述

Vila eshte e ndertuar mbi nje truall prej 378m2, me siperfaqe ndertimi totale prej 508 m2. Vila eshte e perbere nga:

- Kati perdhe aktualisht perdoret per magazine.
- Kati 1 dhe i 2 banim: siperfaqe prej 140 m2 , 1 apartament i vecante, organizuar nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon
- Kati 3 banim eshte ne karabina, proces perfundimi .

Ka akses mjaft te mire ne rruge kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

508 m2

内部区域:

508 m2

卧室:

4

浴室:

4

客厅:

2

地板:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

90

文件資料:

有抵押


位置

地址: Ali Demi

市: Tirana


要求显示