JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 70 m2. Ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri me ashensore dhe shume i mire administruar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte i investuar dhe i mobiluar (pervec televizorit qe nuk shtohet nga ana e pronarit) . Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


信息
总面积:

70 m2

内部区域:

60 m2

卧室:

1

浴室:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Rented

Website Views:

36

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Don Bosko, Don Bosco

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020