SHITET VILE 2 KATESHE NE YZBERISHT - Century 21 Albania
描述

Shitet vile 2-kateshe ne Yzberisht.
Vila eshte e rrethuar, me oborr dhe ka hapesire parkimi.
Kati i 1 perbehet nga apartament 1+1+ tualet, magazine dhe garazh, me nje siperfaqe 126.7m2.
Kati i 2 eshte i organizuar ne 3+1+3 tualete dhe ballkon, me siperfaqe 167.2 m2. Siperfaqja e truallit eshte 300 m2. Lokacioni qe ka krijon shume facilitete dhe zona eshte e qete per banim. Eshte ndertim i vitit 2015 me projekt te rregullt, me cilesi te larte punimesh, e pajisur me kondicionere dhe sistem ngrohje-ftohje qendrore (me Fan Coil), ka kondicionere, grila, dritare dopio xham, termoizolim, Panel Diellor. Gjithashtu ka edhe nje pus privat 50 m thellesi dhe uje e drita 24 ore. Prona disponon dokument te rregullt pronesie.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni!


信息
总面积:

300 m2

内部区域:

294 m2

土地面积:

300 m2

卧室:

4

浴室:

4

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

27

文件資料:

有抵押


位置

地址: Yzberish

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020