Shitet Apartament 2+1 Tek rr. Barrikadave - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti eshte totalisht i investuar nga e para duke filluar nga sistemi elektrik hidraulik dhe cdo detaj tjeter.

Disponon certifikate pronesie.
Per me teper foto ose detaje na kontaktoni.


信息
总面积:

88 m2

内部区域:

88 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Withdrawn

Website Views:

28

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rr Barrikadave, Rruga Barrikadave

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020