SHESIM VILE TEK ALI DEMI ! - Century 21 Albania
描述

Vila eshte me siperfaqe totale truall + ndertese rreth 245 m2.
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe Kuzhine , 1 tualet , koridor shperndares dhe verande .
Ka vizibilitet Unazen e Re .

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

245 m2

内部区域:

108 m2

卧室:

3

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

69

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shkozë

市: Tirana


要求显示