JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mire administruar. Ka nje siperfaqe totale prej 79 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe jepet pjeserisht e mobiluar.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

79 m2

内部区域:

79 m2

卧室:

2

浴室:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Rented

Website Views:

40

文件資料:

有抵押


位置

地址: Don Bosco

市: Tirana


要求显示