JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN "MINE PEZA" - Century 21 Albania
描述

Zone me kalueshmeri te larte.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, me vetrat xhami 2.30 metra horizontalisht dhe 2 metra vertikalisht dhe me siperfaqe te brendshme 23.50 m2

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni!


信息
总面积:

24 m2

内部区域:

24 m2

浴室:

1

类型:

Commercial

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

21

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Mine Peza, Rruga e Durrësit

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020