Shiten 3 Kate Vile ( banim+ambient komercial) - Century 21 Albania
描述

Shitet Vile 3 Kate
Vila ka ne katin 1 nje ambient komercial prej 125m2 ne funksion si lokal ; lokali eshte i areduar. Kjo hapsir komerciale gjithashtu mun te perdoret per lloje te ndryshme biznesi.
Shitet kati i 2 dhe kati i 3 banim , secili me nje hapsire prej 111,2 m2 banim te organizurara si me posht ,
Kati 2 ndahet ne dy apartamente 1+ 1+ 1
Kati 3 ne apartament 3+1+2.
Te gjitha katet shiten bashke.
per me shum informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

385 m2

内部区域:

350 m2

卧室:

4

浴室:

4

地板:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

58

文件資料:

有抵押


位置

地址: Sarande

市: Sarandë


要求显示