VILE PER SHITJE NE TEG - Century 21 Albania
描述

Mes gjelberimit dhe qetesise, ne kompleksin me te ri te vilave prane qendres Tregtare Teg, ofrojme Vile per shitje. Vila eshte ne faze te avancuar ndertimi dhe po ndertohet me teknikat dhe materialet me te reja dhe me cilesore te ndertimit. Zona ne te cilen ndodhen vilat ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode dhe te rehatshme. Afersia me qendren me te madhe tregtare ne Tirane eshte nje vlere e shtuar e ketij kompleksi. Ne keto vila nderthuret komoditeti i jeteses ne ambientet e brendshme me qetesine dhe relaksin e ambienteve te jashtme, oborrit te gjelberuar dhe ajrit te paster.
Zhvillimi planimetrik i vilave eshte i mireorganizuar:
- Kati i pare ka nje siperfaqe prej 134 m2
- Kati i dyte 107.8 m2
- Parkimi 90.89 m2
Muret e jashtem jane te veshur me sistem kapot per nje termoizolim me te mire te ambienteve.


信息
总面积:

706 m2

内部区域:

333 m2

土地面积:

374 m2

卧室:

5

浴室:

2

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

26

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Teg, Qendra Tregtare TEG

市: Tirana


要求显示