OKAZION!SHESIM VILE 3 KATESHE ME PAPAFINGO DHE 2 GARAZHE NE QYTET STUDENTI! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet ne zonën e .QYTET STUDENTI.
Sipërfaqe totale trualli prej 462 m².
Sipërfaqe ndërtimi 476.2 m².
Organizohet në tre kate:
Kati - 1 ka 2 garazhe me sipërfaqe totale ndërtimi 59.8 m² perkatesishte 22.7 dhe 37.1 me dalje ne rruge kryesore.
Kati 1: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 125.4m².
Kati 2: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 141.2 m².
Kati 3: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 149.7 m².
Kati papafingo sipërfaqe ndërtimi 208m².
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Pёr mё shumё informacion ose njё vizitё nё pronё mos hezitoni tё na kontaktoni!


信息
总面积:

1021 m2

内部区域:

684 m2

土地面积:

462 m2

卧室:

6

浴室:

3

客厅:

3

地板:

3

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

23

文件資料:

有抵押


位置

地址: Qyteti Studenti

市: Tirana


要求显示