SARANDE, SHITET VILE 3- KAT - Century 21 Albania
描述

Sarande, Shitet Vile 3-Kat.
Vilat kane nje siperfaqe totale prej 300m2, dhe jane pjese e nje kompleksi te ri ne ndertim e siper.
Vila eshte e perbere nga 3 - Kate, ku kati i pare eshte garazh, kati i dyte eshte i organizuar nga salloni, 1 tualet dhe pishine, kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Plazhet e jashtëzakonshme, pamja, vendet historike, janë disa nga arsyet që Saranda po konsiderohet si një nga vendpushimet më moderne në rajon që ofron shumë atraksione për vizitorët.
Ne shitje jane 6 (gjashte) vila.
Per me shume informacion, ju lutem me telefoni


信息
总面积:

300 m2

内部区域:

300 m2

卧室:

3

浴室:

3

地板:

3

类型:

Villa

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

44

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Sarande, Sarande

市: Sarandë


要求显示