VILE 2 KATESHE ME PISHINE NE KOMPLEKSIN GREEN GARDEN. - Century 21 Albania
描述

Shesim vile dy kateshe ne kompleksin Green Garden ne Berzhite me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 180 m2.
Vila organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje oborr teper relaksues ku ndodhen pishina dhe garazhi 50 m2.
Zona karakterizohet per qetesi dhe ajer te paster.
Rezidenca gjithashtu ofron ambiente te perbashketa multifunksionale si lulishte, hapsire e gjelber ,ambiente femije, etj.
Per me teper informacion na kontaktoni.


信息
总面积:

500 m2

内部区域:

180 m2

卧室:

4

浴室:

3

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

38

文件資料:

有抵押


位置

地址: Lundër

市: Tirana


要求显示