SHITET VILE 3-KATESHE NE SPITALLE! - Century 21 Albania
描述

Shitet Vile 3 - katëshe në zonën e Spitallës, Durrës me sipërfaqe totale ndërtimi 470 m² dhe me sipërfaqe trualli 500 m².
Kati i pare është i organizuar në open space ku ndodhet dhe garazhdi.
Kati i dytë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes, 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i viles.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi,sallom, 2 tualete dhe një verandë,
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet..
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni.


信息
总面积:

500 m2

内部区域:

470 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

37

文件資料:

有抵押


位置

地址: Spitalle, Spitallë

市: Durrës


要求显示