SHESIM VILE PERBALLE TEG - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet perball TEG,nga krahu i Mjull-Bathore. Pozicioni i saj ne nje koder e shfrytezuar per vila individuale dhe residenca vilash ne zhvillim karakterizohet nga ajri i paster,qetesia,gjelberimi dhe ofron nje pamje unike dhe fantastike. Siperfaqja totale e tokes eshte 1150m2 nga ku 161 m2 ze njolla ndertimit dhe pjesa tjeter truall i lire vjen si nje vlere e shtuar per vilen. Siperfaqja totale e ndertimit te viles eshte 640m2,e cila ndahet ne 3 kate dhe nje ambjent nen toke qe mund te shfrytezohet per ambjente teknike dhe depo . Kati perdhe me siperfaqe 161m2,kati i pare me siperfaqe 232 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 247m2. Krahas viles ndodhet nje hapsire parkimi parashikuar per 5 poste parkimi si dhe eshte ne faze perfundimi edhe nje pishine. Vila eshte ne perfundim te punimeve te brendshme dhe sistemimeve te jashtme dhe eshte konceptuar per tu organizuar ne 4 njesi si me poshte:
1. Duplex (200m2) Kati 0 - 1: 1 soxhorno,3 dhoma gjumi,3 tualete
2.Apartament(100m2) Kati 0: 1 soxhorno,2 dhoma gjumi,2 tualete.
2.Apartament(92.7m2) Kati 1:1 soxhorno,2 dhoma gjumi,2 tualete.
4.Apartament(247m2) Kati : 1 soxhorno + oxhak,3 dhoma gjumi,verande,2 tualete

Te katerta njesite kane hyrje me vete.
Ne fazen e punimeve aktuale ne te cilen eshte vila eshte nje mundesi shum e mire per tu riorganizuar dhe perfunduar dhe sipas preferencave te bleresit.


信息
总面积:

640 m2

内部区域:

640 m2

土地面积:

1050 m2

卧室:

10

浴室:

8

客厅:

4

类型:

Villa

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

39

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Dervish Shaba, Qendra Tregtare TEG

市: Tirana


要求显示