SHESIM SUPER VILE NE RRUGEN E ELBASANIT !!! - Century 21 Albania
描述

Shesim Vile 2-kateshe te Rruga e Elbasanit! Siperfaqja totale e truallit eshte 276 m2 dhe banese 108.6 m2 (perkatesisht te dyja katet e viles). Vila perbehet nga nje oborr i bollshem perpara dhe kopesht ne pjesen e djathte te hyrjes. Kati i pare perbehet nga dhoma e gjumit, salloni i bollshem se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 ballkone. Ne katin e trete ndodhet tarraca e nderteses e cila eshte nje hapesire tejet e shfrytezueshme. Vila eshte totalisht e investuar muajt e fundit dhe ka nje mobilim bashkekohor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara e cila ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni!


信息
总面积:

284 m2

内部区域:

276 m2

卧室:

4

浴室:

1

客厅:

1

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

58

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Elbasanit

市: Tirana


要求显示