VILE 3 KATESHE ME OBORR NE SHITJE PER BANIM OSE BIZNES NE RRUGEN SIRI KODRA - Century 21 Albania
描述

Me siperfaqe totale 395 m2 ndertim dhe 177 m2 truall .

Secili kat i viles organizohet me nje koridor shperndares , 3 dhoma, nje tualet dhe ballkon.

Vila ka nje nje vendodhje shume te favorsheme cila e ben te mundur te perdoret:

- per banim ;
- per qellim biznesi ne * fushen e hotelerise, *per kurse te ndryshme , * azil, *kopesht per femije etj.

Shitet e mobiluar.

Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Per informacione te detajuara, ju lutem kontaktoni!


信息
总面积:

395 m2

内部区域:

395 m2

土地面积:

177 m2

卧室:

9

浴室:

3

地板:

3

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

39

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit

市: Tirana


要求显示