VILE E NDARE NE APARTAMENTE - Century 21 Albania
描述

Shesim vile ne zonen e vilave ne Selite. Vila eshte e ndare ne 9 apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te aksesueshme me unazen e Tiranes dhe em Autostraden. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni


信息
总面积:

942 m2

内部区域:

900 m2

土地面积:

335 m2

卧室:

15

浴室:

13

地板:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

44

文件資料:

有抵押


位置

地址: Blloku i vilave Selite, Vilat Selitë

市: Tirana


要求显示