SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE RRETHRROTULLIMIT TE SHKOZETIT - Century 21 Albania
描述

Shitet shtepi private nje kateshe me siperfaqe 215 m2 ,dhe siperfaqe trualli 600 m2.Organizohet ne 1 sallon ndenje i bollshem ,4 dhoma gjumi ,2 tualete .Ndodhet prane rrethrrotullimit te Shkozetit.Per me teper info na kontaktoni!


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

210 m2

地板:

1

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

36

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shkozet

市: Durrës


要求显示