Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills! - Century 21 Albania
描述

Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills!
Vila eshte e organizuar ne dy duplekse , secili me dalje te vecuar.

Informacion mbi duplekset:
Dupleksi 1 Siperfaqe neto: 280m2
Dupleksi 2 Siperfaqe neto 278m2


Organizimi i duplekseve:
Dupleksi 1poshte (2 kate)
Kati i pare : sallon i bollshem me oxhak ,1 dhome gjumi,1 tualet, ballkon,
Kati i dyte : 2 dhma gjumi , 2 tualete dhe verande.

Dupleksi 2 lart (2 kate)
Kati i pare : 2 homa gjumi + garderobe,1 tualet, dalje n oborr nga te dyja dhomat.
Kati i dyte: sallon i bollshem,kuzhine e vecuar,1 dhome gjumi me tualet.

Ne cmim perfshihen:
Fasade termike dhe veshje me dru
Dritare durualumini dopio xham dhe dru nga brenda
Dyer dhe vetrata druri
Parket druri ne te gjithe siperfaqen e viles
Graderoba me dyer rreshqitese
Tualete te perfunduara me dush dhe vaske
Sistem kondicionimi me Chiller me uje,fan coil dhe radiator ngrohje per tualetet
Ngrohje ne dysheme
Sistem alarmi
Sistem WIFI ne te gjithe hapsiren e viles
Pishine me Jakuzzi
Ashensor
Panele diellore
Sistemi antena TV
Citofoni ne cdo kat.

Per me shume informacion me kontaktoni!


信息
总面积:

655 m2

内部区域:

558 m2

卧室:

6

浴室:

6

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

28

文件資料:

有抵押


位置

地址: Qendra Tregtare TEG

市: Tirana


要求显示