Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills! - Century 21 Albania
描述

Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills!
Vila eshte e organizuar ne dy duplekse , secili me dalje te vecuar.

Informacion mbi duplekset:
Dupleksi 1 Siperfaqe neto: 351m2
Dupleksi 2 Siperfaqe neto 303m2


Organizimi i duplekseve:
Dupleksi 1poshte (2 kate)
Duplexi hyrja majtas
Kati 1- sauna, hamam, 1 dhome gjumi plus garderobe+ tualet, tualet dhe nje dhome boshe, kuzhine dhe ambient ndenje bashke, nje paradhome me biblioteke.
Kati 2- 1 dhome teknike, 1 banjo, 1 dhome me tualet dhe garderobe, 1 dhome me tualet, 1 tdhome bosh dhe nje ambient i madh ndenje me oxhak.

Ne cmim perfshihen:
Fasade termike dhe veshje me dru
Dritare durualumini dopio xham dhe dru nga brenda
Dyer dhe vetrata druri
Parket druri ne te gjithe siperfaqen e viles
Graderoba me dyer rreshqitese
Tualete te perfunduara me dush dhe vaske
Sistem kondicionimi me Chiller me uje,fan coil dhe radiator ngrohje per tualetet
Ngrohje ne dysheme
Sistem alarmi
Sistem WIFI ne te gjithe hapsiren e viles
Pishine me Jakuzzi
Ashensor
Panele diellore
Sistemi antena TV
Citofoni ne cdo kat.

Per me shume informacion me kontaktoni!


信息
总面积:

738 m2

内部区域:

655 m2

卧室:

6

浴室:

8

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

22

文件資料:

有抵押


位置

地址: Qendra Tregtare TEG

市: Tirana


要求显示