SHESIM VILE 2 KATESHE TEK BREGU I LUMIT, NE ZONEN E LAPRAKES - Century 21 Albania
描述

Shesim vile 2 kateshe tek Bregu i Lumit, ne Zonen e Laprakes. Vila ka nje siperfaqje prej 77m2 kati i pare dhe kati i dyte prej 77m2, oborri ka nje siperfaqje rreth 170m2.
Vila eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon, nje tualet dhe nje verande te vogel.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi 1 tualet dhe verande.
Shitet e mobiluar si ne foto dhe eshte ne proces legalizimi.

Cmimi 95000 euro

Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!


信息
总面积:

170 m2

内部区域:

154 m2

卧室:

4

浴室:

2

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

44

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Bregu i Lumit, Laprakë

市: Tirana


要求显示