SHITET VILE ,KAMEZ! - Century 21 Albania
描述

Vila eshte e organizuar ne dy kate.
Te dy katet jane organizuar ne sallon dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi dhe verande.
Kubature e rregullt dhe hapesira te konsiderushme.

Per vizite ne prone kontaktoni!


信息
总面积:

220 m2

内部区域:

300 m2

卧室:

4

浴室:

2

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

51

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Institut Kamëz

市: Tirana


要求显示