JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E DON BOSKOS !!! - Century 21 Albania
描述

Japim me qira apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos, prane kompleksit Vizion Plus.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor.
Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje te lire.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

93 m2

内部区域:

93 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

7

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

19

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rr. Don Bosko, Don Bosco

市: Tirana


要求显示