Shesim apartament 2+1 prane Bulevardit te Ri - Century 21 Albania
描述

Ne Rrugen Jordan Misja, shume prane Bulevardit te Ri shesim apartmanet 2+1. Me nje siperfajqe totale prej 107.7m2 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati me administrim dhe cilesi te mire ndertimi. Apartamenti mund te pershtate lehtesisht ne 3+1, ofrohet bosh. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


信息
总面积:

108 m2

内部区域:

95 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

28

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

市: Tirana


要求显示