Shitet Vile 2-Kateshe prane Spitalit Hygea! - Century 21 Albania
描述

Shesim vile 2- katshe prane Spitalit Hygea, ne nje zone vilash private dhe me akses ne autostrade si dhe zona te tjera urbane te cilat i japin nje akses te vecante prones.
Prona gezon nje siperfaqe totale prej 386 m2 dhe siperfaqe ndertimi 146 m2.
E oganizuar ne 2 kate, ne hapesira te brendshme ne dhome ndenjeje, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe veranda.
Gjithashtu vila ka dhe nje oborr te konsiderushem cka e ben shume me komode per te jetuar.

Prona eshte ne proces legalizimi.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


信息
总面积:

386 m2

内部区域:

146 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

23

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Mezeze fushe, Qendra Tregtare QTU

市: Tirana


要求显示