SHESIM VILË 2 KATE + TRUALL 387m2 NË RR.JORDAN MISJA - Century 21 Albania
描述

Vila ka 2 kate banim me nga 94 m2 sipërfaqe për çdo kat.
Siperfaqe totale trualli 387 m2.

- Cdo kat ka 3 dhoma te ndara dhe 1 tualet
- Vila ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave ne Rrugen Jordan Misja.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e rivlersuar.

-Çmimi i diskutueshem

Per nje vizite nga afer na kontaktoni!


信息
总面积:

387 m2

内部区域:

94 m2

土地面积:

387 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

18

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rr. Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

市: Tirana


要求显示