SHITEN VILA INDIVIDUALE ME PISHINE NE GOLEM! - Century 21 Albania
描述

KOMPLEKSI ME I RI NE NDERTIM NE ZONEN E GOLEMIT!
Disponon ne total 22 Vila Individuale te cilat ofrojne pamje deti.
Ajo cfare e karakterizon kete kompleks eshte qetesia qe te ofron, standarti i larte i ndertimit dhe security 24/7. Parkim i garantuar per te gjitha vilat dhe aksesueshmeri per levizjen ne kembe si per banoret dhe per vizitoret.

Vila disponon 330m2 total nga te cilat 240m2 te brendshem te organizuar ne 3 kate. Kati -1 Garazh + Lavanderi, Kati Perdhe - Salle ndenje me kuzhine te vecuar, dy tualete dhe ballkon, Kati 1 - 3 dhoma gjumi njera prej te cilave me garderobe, dy tualete, Kati 2 - Ambient ndenje, tarrace dhe pishine. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


信息
总面积:

330 m2

内部区域:

240 m2

卧室:

3

浴室:

4

类型:

Villa

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

14

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Golem, Golem

市: Durrës


要求显示